Dotacje unijne

Jesteś z Krakowa i chcesz pozyskać dotacje z Funduszy Unijnych? Sprawdź, kto może Ci w tym pomóc!

Masz planach otworzenie własnej działalności gospodarczej? Chcesz nieco usprawnić swoją firmę lub po prostu potrzebujesz pieniędzy na inwestycje? Jeśli tak, z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że pozyskanie pełnej kwoty, jaka jest potrzebna do realizacji twoich celów może okazać się naprawdę trudnym zadaniem. Jeśli jednak mieszkasz w Krakowie lub okolicach, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Otóż specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty stworzyliśmy ten krótki tekst, z którego dowiesz się wszystkiego na temat dotacji unijnych na 2021 rok. Jeśli zatem jesteś zainteresowany, zachęcamy do dalszej lektury. 

Dotacje unijne 2021. W tych programach możesz uzyskać wsparcie

Słysząc o dotacjach unijnych, wiele osób wyobraża sobie mnóstwo dokumentacji oraz drobnych druczków, które ciężko jest rozszyfrować. Jeśli Ty też do tej pory byłeś przekonany, że uzyskanie dofinansowanie jest zadaniem graniczącym z cudem, musisz wiedzieć, że to nie musi tak wyglądać. Polska jako kraj członkowski Unii Europejskiej, bierze udział w wielu projektach, które zapewniają mieszkańcom ubieganie się o dofinansowanie. W roku 2021 rozpoczęła się tak zwana nowa tura dotacji. Dofinansowania są bowiem rozplanowane na lata 2021-2027, a ich pełen fundusz wynosi 72,2 miliarda euro. Choć ta kwota wydaje się być wprost zawrotna, należy podkreślić, że jest ona rozłożona aż na siedem lat. Z oficjalnej strony funduszy europejskich można się dowiedzieć, że pieniądze te zostaną przeznaczone na cele takie jak: 

  • realizacja inwestycji w innowacje, 
  • realizacja inwestycji w cyfryzację, 
  • realizacja inwestycji w infrastrukturę,
  • realizacja inwestycji w ochronę środowiska, 
  • realizacja inwestycji w energetykę, 
  • realizacja inwestycji w edukację i sprawy społeczne.

Choć rok 2020 okazał się być bardzo trudny dla właścicieli firm oraz małych przedsiębiorstw, w roku 2021 nadal można liczyć na dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej. Uzyskanie dodatkowych pieniędzy będzie możliwe poprzez fundusze unijne. Jak łatwo można zauważyć, w celach wymienionych przez oficjalną stronę funduszy unijnych, można znaleźć inwestycję w ochronę środowiska. Właśnie na podstawie tego punktu w latach 2021-2027 można ubiegać się o dofinansowanie na wymianę pieca lub inne tego typu zabiegi, które mają na celu ograniczenie emisji śmieci oraz zanieczyszczeń. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że zakładając panele fotowoltaiczne na swoim terenie, również może ubiegać się o pieniądze z Unii. A wszystko to za sprawą punktu, który mówi o realizacji inwestycji w energetykę. 

stos banknotów euro

Kto może Ci pomóc zdobyć dofinansowanie z UE? 

Jak widzisz możliwości na pozyskanie pieniędzy z funduszu europejskiego jest naprawdę całkiem sporo. Jednak, aby móc cieszyć się dofinansowaniem, należy najpierw zadbać o to, by wszystkie formalności zostały dopięte na ostatni guzik. Możesz zająć się tym sam (jeśli czujesz się na siłach) lub poprosić o pomoc profesjonalistów. Zasięgnięcie opinii kogoś, kto zna się na efektywnych pozyskiwaniu dotacji, może wiele ułatwić w Twojej drodze po dofinansowanie. Jeśli zatem zależy Ci na tym, by zdobyć pieniądze możliwie jak najszybciej, powinieneś rozważyć ofertę https://www.a1europe.pl/. Pozyskanie dotacji w Krakowie z pomocą A1 Europe, jeszcze nigdy wcześniej nie było tak proste! A1 Euroe to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się pomocą w pozyskaniu środków z dotacji oraz dofinansowanie prowadzonych przez Unię Europejską. Każdy kto choć raz miał do czynienia z osobistym ubieganiem się o duże pieniądze, z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo uciążliwe jest to zadanie. Biorąc to pod uwagę, A1 Europe wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów oferując im kompleksowe usługi w granicach uzyskiwania dotacji. Firma A1 Europa jest na rynku już od ponad siedemnastu lat. Dzięki swojemu doświadczeniu jej pracownicy doskonale wiedzą co robić, by ich działania odznaczały się wyjątkową skutecznością. Co ciekawe firma ta, może pochwalić się uczestnictwem w rankingu ,,Fundusze Europejskie" w prestiżowym magazynie ,,Forbes". A1 Europe zajęło miejsce w ścisłej czołówce firm zajmujących się konsultacjami w sprawie funduszy europejskich. To wyróżnienie, powinno być dowodem na to, że firma jest warta zaufania. Jeśli zatem zastanawiasz się nad tym, skąd wziąć pieniądze na jeden z wyżej wymienionych przez nas celów, nie czekaj ani minuty dłużej i już teraz umów się na najbliższą konsultację. Dotacje Kraków - to lubię!