Końcowe TPM w Lizbonie, Portugalia, dla projektu ESE

Partnerzy projektu ESE spotkali się po raz ostatni 17 grudnia 2021 r. w Lizbonie (Portugalia). To międzynarodowe spotkanie było poświęcone omówieniu dotychczasowych postępów w realizacji projektu oraz ostatnim działaniom przed zbliżającym się zakończeniem projektu 31 stycznia 2022 roku.

Atmosfera wśród partnerów była przyjemna, głównie dlatego, że wszystkie działania w ramach projektu udało się z powodzeniem zrealizować pomimo sytuacji pandemicznej, która wpłynęła na sam projekt i ogólnie na życie partnerów.

Dyskusje dotyczyły pozostałych zadań związanych z aspektami finansowymi, upowszechnianiem i dokumentami uzasadniającymi, które potwierdzałyby całą ciężką pracę, jaką każda organizacja włożyła w osiągnięcie najwyższej jakości działań w ramach projektu.

Platforma internetowa ESE

Platforma internetowa projektu ESE została zaprezentowana przez iED, gdzie można znaleźć wszystkie materiały prezentowane podczas szkolenia, które odbyło się w Pafos na Cyprze we wrześniu 2021 roku. Platforma ta ma na celu dostarczenie młodzieży i osobom pracującym z młodzieżą cennych narzędzi dotyczących przedsiębiorczości społecznej.

Wszyscy nowi użytkownicy muszą zarejestrować się na kursie, aby uzyskać dostęp do wszystkich przygotowanych materiałów umożliwiających korzystanie z platformy. Link do platformy szkoleniowej można też znaleźć na stronie internetowej projektu ESE.

Ostatnie szlify

COLABORY jako koordynatorzy przypomniało każdemu z partnerów o jego obowiązkach i o tym, co jeszcze pozostało do zrobienia, aby zakończyć projekt w taki sam sposób, w jaki był realizowany do tej pory. Z sukcesem!

Kontynuacją procesu budowania więzi był wspólny lunch i kolacja w gronie partnerów, które przypieczętowały wspaniałą współpracę, jaka miała miejsce w ciągu ostatnich dwóch i pół roku. Wszyscy uczestnicy spotkania wyrazili zadowolenie z rezultatów projektu i relacji między partnerami, mając nadzieję, że w tej wspaniałej atmosferze wkrótce pojawią się kolejne działania.

Osoby zainteresowane i chcące być na bieżąco informowane o działaniach w ramach projektu mogą odwiedzić stronę internetową projektu.