Fundusze europejskie

Health Hub w Beyond 4.0: An Exhibition to Unlock the Future

Health Hub będzie uczestniczył w wystawie Beyond 4.0 w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Salonikach (HELEXPO) w dniach14-16 października 2021 roku. Odwiedzający wystawę Beyond 4.0 znajdą Health Hub na stoisku 15 Uniwersytetu Tesalskiego, na stanowisku B10 na parterze przestrzeni wystawowej.

Wystawa ta jest kontynuacją pierwszej udanej obecności Health Hub na międzynarodowych wystawach branżowych, takich jak Międzynarodowe Targi w Salonikach w zeszłym miesiącu. Uczestnicząc jako kandydat na Europejskie Cyfrowe Centrum Innowacji w zakresie cyfrowej transformacji sektorów zdrowia i farmacji poprzez sztuczną inteligencję (AI), propozycja i misja Health Hub wywarły trwałe wrażenie na kluczowych osobistościach polityki krajowej i europejskiej.

Patrząc dalej w przyszłość Health Hub, udział w odpowiednich wystawach branżowych będzie miał kluczowe znaczenie dla budowania ekosystemu EDIH, rozszerzania jego sieci i promowania jego innowacyjnych usług wśród interesariuszy z sektora zdrowia.

Health Hub w Beyond 4.0 - międzynarodowej platformie dla innowacji i technologii

Beyond 4.0 to Międzynarodowa Wystawa Technologii Cyfrowych i Innowacji, której serce po raz pierwszy zabije w Salonikach w najbliższych dniach. Jest to próba uczynienia z Salonik technologicznego HUB'uczwartej rewolucji przemysłowej i przywrócenia nas do filozoficznych dyskusji starożytnych Greków. Głównym pytaniem przewijającym się przez to wydarzenie będzie: "Jak aspekty cyfrowej transformacji współgrają ze współczesnymi normami społecznymi, które ostatecznie kształtują przyszłość, w której żyjemy?".

Żyjemy w czasach, w których proste decyzje inżynierskie mogą zdefiniować i nadać kształt naszej przyszłości. Tym samym stare duchowe i filozoficzne pytania są bardziej aktualne niż kiedykolwiek. Dlatego "naszym obowiązkiem jest poznanie czasów, w których żyjemy; a nie możemy ich poznać, jeśli nie wykorzystamy technologii, które kształtują naszą teraźniejszość. Tylko wtedy będziemy mogli dokonywać zrównoważonych wyborów dla naszej przyszłości."

Beyond 4.0 koncentruje się na naszym lokalnym europejskim sąsiedztwie, Europie Południowo-Wschodniej, regionie Morza Śródziemnego i MENA. Celem wystawy jest przyspieszenie potencjału kluczowych sektorów gospodarki poprzez korzyści płynące z nowych technologii. W szczególności, wydarzenie to dostarczy zrównoważonych rozwiązań dla pilnych wezwań do innowacji i przełomowych technologii, aby sprostać globalnym wyzwaniom.

Tematem przewodnim Beyond 4.0 jest "Przyszłość sztucznej inteligencji (AI)". Zapewni to interdyscyplinarną multiplatformę, aby konstruktywnie przyczynić się do transformacji cyfrowej, gdzie Health Hub przekaże uczestnikom Beyond 4.0 swoją wizję i innowacyjne usługi.

Wystawa handlowa będzie gościć marki high-tech, kongres na najwyższym poziomie z głównymi mówcami, konferencje, warsztaty prowadzone przez startupy i duże firmy, prezentacje produktów i usług, okrągłe stoły i wydarzenia sieciowe dotyczące przyszłości AI. Dokładniej rzecz ujmując, dyskusje będą się toczyć m.in. wokół Clean Tech, Edu Tech, Agri-Food Tech, Digital Health, Smart Mobility, Travel Tech i Smart Cities.

Aby dowiedzieć się więcej o Health Hub i być na bieżąco z naszymi przyszłymi działaniami, możesz odwiedzić naszą oficjalną stronę internetową.

Szczegóły dotyczące wystawy Beyond 4.0 i rejestracji można znaleźć tutaj.