Fundusze europejskie

Najlepsze praktyki w zakresie polityki migracyjnej

Napływ migracji można z całą pewnością uznać za jeden z najważniejszych problemów Unii Europejskiej. Istnieje tak wiele polityk, które zostały stworzone w oparciu o fakt, że migranci przybywają każdego dnia. Jednakże, jest tak wiele różnych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, że trudno jest założyć, że jedna polityka będzie wystarczająca.

Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z partnerami-ekspertami w dziedzinie projektów unijnych był w stanie stworzyć bazy danych wypełnione politykami migracyjnymi stworzonymi specjalnie po to, aby pomóc migrantom włączyć się w społeczeństwo europejskie i oczywiście pracować tak, aby mogli stać się samodzielnymi przedsiębiorcami.

Projekty UE, które zostały wdrożone, takie jak na przykład Urbagri4women, lub były w stanie dostarczyć wystarczającej ilości informacji, aby migranci dowiedzieli się dokładnie, co muszą zrobić, aby móc budować własne firmy i pomóc w rozwoju społeczeństwa europejskiego. W ten sposób ich integracja była o wiele łatwiejsza.

Teraz, polityki, które zostały stworzone i skatalogowane przez Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i partnerów są dostępne dla każdego, kto jest zainteresowany poznaniem tych polityk i oczywiście wykorzystaniem ich w celu poprawy sytuacji. Sami migranci mają dostęp do każdej pojedynczej części tych informacji.

Bardzo ważne jest, aby ludzie dowiedzieli się, że rasizm wobec migrantów może z całą pewnością przysporzyć Unii Europejskiej o wiele więcej problemów niż rozwiązań. Jeśli chcesz się upewnić, że nie będziesz jedną z tych osób, które nie pomagają, to po prostu odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź jeden z naszych projektów unijnych dotyczących migrantów.

Jednocześnie, możesz pobrać nasze ankiety i badania, aby zobaczyć profesjonalną pracę, którą wykonaliśmy pomagając migrantom w integracji ze społeczeństwem europejskim. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie uczyniło z nas ekspertów.

Jeśli jesteś zainteresowany utworzeniem konsorcjum i realizacją projektu UE w dziedzinie migracji, upewnij się, że skontaktujesz się z naszymi biurami już dziś. Jest wiele rzeczy, które możemy zaoferować w ramach konsorcjum. Przede wszystkim nasze doświadczenie w pracy z migrantami i pomaganie im poprzez prowadzenie ich w kierunku przedsiębiorczości. Potrzebujesz partnerów-ekspertów, a Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości z pewnością takim partnerem jest.